Jaka nawigacja z androidem?

Jaka nawigacja z androidem?

Najlepsza nawigacja to przede wszystkim taka, która działa na wszystkich systemach operacyjnych, jak również, która w odpowiedni sposób sprawdza się w każdego operatora sieci komórkowej. Poniżej przedstawiamy Państwu najlepsze nawigacje dla systemu Android.

Auto Mapa

Nawigacja Automapa jest jedną z najchętniej używanych, jeżeli chodzi o telefony z systemem Android. Jest to nawigacja, która charakteryzuje się przede wszystkim tym, że udostępnia także mapy w trybie offline, a są one aktualizowane w systemie Live Drive w czasie rzeczywistym. Wszelkie mapy znajdujące się w tej nawigacji zawierają dokładne informacje odnoszące się do etapowo otwieranych odcinkach dróg, ale również obwodnic i nazw zdekomunizowanych ulic. Trzeba również zaznaczyć, iż nawigacja Automapa charakteryzuje się także tym, że daje możliwość dostępu do dziesiątek opcji związanych z personalizacją interfesju mapy oraz samego sposobu działania nawigacji. Jest to nawigacja płatna. Jeżeli chodzi o koszt subskrypcji mapy Polski na okres 30 dni to wynosi on 13,99 złotych. Z kolei koszt subskrypcji mapy Europy na czas 30 dni wynosi 23,99 złotych. Należy również zaznaczyć, iż producent oferuje także 7 dni bezpłatnego okresu próbnego.

Mapa Map

Mapa Map jest kolejną nawigacją, która należy zaliczyć do jednej z najchętniej stosowanych przez użytkowników systemu Android. Jest to nawigacja, która charakteryzuje się przede wszystkim tym, że również można jej używać w trybie offline. Mapa Map posiada na bieżąco aktualizowane nie tylko mapy Polski, ale także całej Europy. Włączając z to: plany miast, dane topograficzne, informacje o ograniczeniach prędkości, informacje o bezpłatnych miejscach parkingowych, jak również informacje o ukształtowaniu terenu. Trzeba również zaznaczyć, że nawigacja, jaką jest Mapa Map powoduje znaczne ułatwienie poruszania się po mieście, ponieważ została wyposażona w funkcję asystenta pasa ruchu oraz widok budynków w 3D. Oprócz tego daje możliwość każdemu użytkownikowi dokładne zaplanowanie trasy, która posiada wiele punktów pośrednich. Mapa Map została także wyposażona w różnorodne funkcje społecznościowe, które dają możliwość właściwego i wzajemnego ostrzegania się w trakcie podróży.

Waze

Waze jest to nawigacja dla systemu Android, której przyświeca idea stworzenia lokalnej społeczności i zdecydowanie lepiej sprawdzi się w większym mieście,. Nawigacja ta daje możliwość bieżącego zbierania informacji na temat tego, co się aktualnie dzieje na drodze. Waze jest bardzo popularną nawigacją, z której korzystają kierowcy nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Jeżeli chodzi o społeczność, która korzysta z tej aplikacji to zdecydowanie należy stwierdzić, iż z roku na roku ulega ona znaczącemu wzrostowi. Trzeba również wspomnieć o tym, iż nawigacja ta jest prosta w stosowaniu, a także wyposażona została w specjalną funkcję, dzięki której każdy kierowca może sprawdzić, jakie są aktualne ceny paliw.

Here We Go

Nawigacja Here We Go charakteryzuje się w szczególności tym, że daje użytkownikom dowolny wybór pomiędzy trasami. Zarówno, jeżeli chodzi o kierowców samochodowych, rowerzystów, jak i transportu publicznego. W związku z tym nawigacja ta sprawdzi się w każdych warunkach, nawet tych najbardziej wymagających. Nawigacja Here We Go jest stosunkowo młodą aplikacją, aczkolwiek szybko zyskała popularność u kierowców na całym świecie. Nawigacja ta daje również możliwość korzystania z map w trybie offline. Trzeba również zaznaczyć, iż jedną z podstawowych zalet tej nawigacji jest to, że mapy są aktualizowane na żywo. Oprócz tego jest to nawigacja w pełni bezpłatna.

Yanosik

Nawigacja Yanosik jest to aplikacja, z której kierowcy mają możliwość korzystania już od wielu lat i z powodzeniem zyskuje coraz szersze grono zadowolonych użytkowników. Nawigacja ta charakteryzuje się tym, że jest w pełni bezpłatna i może służyć, jako nakładka. Inną cechą charakterystyczną tej nawigacji jest to, iż posiada ona wielu członków. W związku z tym kierowcy mają możliwość bieżącego informowania siebie nawzajem o występujących kontrolach drogowych.

Navi Expert

Jeżeli chodzi o nawigację Navi Expert to należy stwierdzić, iż aplikacja oprócz wyświetlania na bieżąco aktualizowanych map, wyświetla również informacje o fotoradarach, jak również niebezpiecznych miejscach oraz kontrolach drogowych. Wszystkie dane w nawigacji działają także, gdy telefon jest w trybie offline, w związku z tym nie ma konieczności łącznie się z internetem podczas podróży. Trzeba również zaznaczyć, że nawigacja Navi Expert dostarcza także informacje odnośnie aktualnej prędkości, najbliższym manewrze, jak również obowiązujących ograniczeniach na danym odcinku drogi. Wszystko to sprawia, że podróż staje się jeszcze bardziej bezpieczna i przyjemniejsza. Jeżeli chodzi o koszt tej nawigacji to producent daje użytkownikom możliwość skorzystania z bezpłatnego 14 dniowego okresu próbnego. Natomiast po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego cena za użytkowanie tej nawigacji wynosi 14,90 złotych miesięcznie.